Aktuálně 51139 nabídek práce!

Nabídka práce: Mechanik/čka - opravář vysokozdvižných vozíků, Šumperk

Pozice:
Mechanik/čka - opravář vysokozdvižných vozíků
Zaměstnavatel:
Vladislav Kubíček
IČO:
12101338
Oblast (okres, kraj):
Šumperk
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
32000
Popis práce:

Životopis zašlete na adresu: pechova@autokubicek.cz
Kontaktní osoba: Vladislav Kubíček,Mobil: 605 777 477

Nabízíme :práce na plný úvazek a dobu neurčitou, zázemí stabilní společnosti,motivující finanční ohodnocení. Pracovní doba od 6.30 - 15.00 hodin.
Náplň práce: opravy manipulační techniky
Požadujeme: střední odborné vzdělání v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů
praxe v oboru vítána, spolehlivost a pečlivost, ochotu dále se vzdělávat, schopnost práce v týmu, ŘP skupiny B, trestní bezúhonnost.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Telefon:
605777477
Počet zobrazení inzerátu:
28×